CARBOLINE Coatings

Globální leader v oblasti vysoce výkonných funkčních nátěrových systémů do nejnáročnějších podmínek jako je extrémní korozní zatíženi, petrochemicky průmysl, energetika nebo hutnictví.

Řešení problémů zákazníků byl důvod, proč to kdysi začalo a proč to v Carboline stále pokračuje.

V roce 1947 vyvinul Stanley Lopata produkt, kterým vyřešil problém pro prvního zákazníka. Po více než 70 letech zůstává zaměření společnosti stále stejné, řešení náročných problémů. Tento přístup si získal důvěru mnoha globálních zákazníků, kteří se spoléhají na vysokou kvalitu dodávaných nátěrů. Odhodlání k výkonu, rozsáhlé zkušenosti na průmyslovém trhu, nepřetržité investice do dlouhodobého vývoje produktů, testování a schopnost čelit výzvám kdekoli na světě činí ze společnosti Carboline pojem.