CARBOLINE Coatings

Globální leader v oblasti vysoce výkonných funkčních nátěrových systémů do nejnáročnějších podmínek jako je extrémní korozní zatížení, petrochemický průmysl, energetika nebo hutnictví.

Řešení problémů zákazníků byl důvod, proč to kdysi začalo a proč to v Carboline stále pokračuje.

V roce 1947 vyvinul Stanley Lopata produkt, kterým vyřešil problém pro prvního zákazníka. Po více než 70 letech zůstává zaměření společnosti stále stejné, řešení náročných problémů. Tento přístup si získal důvěru mnoha globálních zákazníků, kteří se spoléhají na vysokou kvalitu dodávaných nátěrů. Odhodlání k výkonu, rozsáhlé zkušenosti na průmyslovém trhu, nepřetržité investice do dlouhodobého vývoje produktů, testování a schopnost čelit výzvám kdekoli na světě činí ze společnosti Carboline pojem.

Sídlo firmy Carboline, vývoj produktů a hlavní výrobní základna je v USA, ale výrobní závody Carboline lze nalézt na celém světě. Distributorem nátěrových hmot Carboline v ČR a SR je naše společnost CLUB MARK BARVY s.r.o.

Sáhněte po nátěrových systémech Carboline Coatings ať už potřebujete antikorozní ochranu, protipožární ochranu, chemickou odolnost, odolnost proti dlouhodobým povětrnostním vlivům, stálost barev, rychlou údržbu, odolnost proti oděru, izolaci, tepelnou odolnost nebo ponorné obložení.

Produkty Carboline jsou vysoce výkonné nátěry pro využití v oblasti mořského prostředí, petrochemického průmyslu, energetiky, dopravy, těžařství nebo hutnictví.

V nabídce Carboline naleznete epoxidové nátěry, polyuretany a akryláty v odstínech RAL, MUNSELL, AFNOR a jiných dle zadání.