POPTAT INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU

Carboline podle oblastí zaměření

Odvětví, kde se projeví výhody produktů Carboline

Petrochemický průmysl

Carboline má řešení pro všechny povrchy od vnějších konstrukčních ocelí a exteriérů nádrží až po zařízení pro zpracování, potrubí a vybavení. Petrochemická zařízení jsou neustále napadána korozí a chemickým působením, což způsobuje škody v řádu miliard dolarů ročně. Carboline nabízí širokou škálu produktů na ochranu těchto zařízení.

Energetika

Carboline nabízí celou řadu ochranných nátěrů v náročných podmínkách výroby energie. V jaderné energetice má dlouhou historii. Jejich nátěry certifikované pro jadernou energetiku jsou ideální pro novou výstavbu i údržbu. Nátěry pro vodní energetiku vyžadují vysokou odolnost při ponoru a proti oděru.

Těžba ropy a plynu

Carboline nabízí spolehlivá řešení vyvinutá na základě dlouholetých zkušeností v komplexním ropném a plynárenském průmyslu. Nabízené nátěry jsou vynikající pro oblasti se stříkajícím prostředím, jako jsou zvedací nohy a ponorné trupy, nebo oblasti pro přistání lodí.

Skladování a doprava ropných produktů

Ochrana zařízení v oblasti potrubních vedení a terminálů je součástí DNA Carboline. Nátěry potrubí poskytují ochranu před agresivními žíravými chemikáliemi, jak nad zemí, tak pod zemí, a odolávají i při extrémních teplotách.

Těžba a hutnictví

Rozumíme výzvám a přísným požadavkům odvětví těžby a zpracování kovů. Používání nátěrů Carboline pomáhá chránit zařízení v těchto provozech a pomáhá udržovat jejich efektivní provoz.

Kolejová vozidla

Produktová řada pro kolejová vozidla poskytuje nejobsáhlejší interiérové ​​a exteriérové ​​systémy na trhu. Značky Carboguard, Phenoline a Plasite jsou na železničním trhu velmi uznávané a dobře zavedené.

Voda a odpady

Carboline nabízí různé ochranné nátěry pro nakládání s vodou a agresivními odpadními vodami. Osvědčené nátěry nádrží, vnitřního vybavení a ochranné vrstvy betonu odolají četným výzvám, kterým čelí zpracovatelská zařízení.

Stroje a zařízení

Carboline vyrábí vysoce kvalitní systémy určené ke zvýšení produktivity v oblasti prvovýroby ve strojírenství a technice. Již mnoho let dodává nákladově efektivní řešení pro povrchovou úpravu výrobcům těžké a pracovní techniky.

Dopravní konstrukce

Již více než 50 let jsou mostní nátěry Carboline průmyslovým standardem. Údržba mostů je velmi důležitá a Carboline má produkty, které poskytují ochranou bariéru a odolnost proti korozi na té nejvyšší úrovni.

Lodní doprava

Zkušenosti s poskytováním produktů a technických služeb pro námořní průmysl jsou pro zákazníky Carboline neocenitelné. Antikorozní a antiadhezivní nátěry jsou v námořním průmyslu klíčové. Dobré systémy snižují náklady na čištění trupu a také snižují tření, díky tomu může dojít i k úspoře paliva.

Konstrukce budov

Carboline má nejširší škálu nátěrových hmot, podlahových nátěrů a protipožárních výrobků pro komplexní trh stavebnictví. Stavby, jako jsou letiště, kancelářské budovy a stadiony, vyžadují produkty s vysokou funkcí ochrany v mnoha ohledech.

Protipožární nátěry

Protipožární výrobky Carboline nabízejí více než 40 let bezkonkurenční ochranu. Intumescentní ohnivzdorné materiály (IFRM) nabízejí vynikající protipožární ochranu a vysoce kvalitní estetiku pro komerční a lehké průmyslové projekty.