POPTAT INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU

Carboguard Carboline 

Víceúčelové epoxidové nátěry vhodné k využití jako základní nátěry nebo mezi-nátěry. Carboguard Carboline poskytují všestranné využití, jednoduchou a rychlou aplikaci, vysokou odolnost vůči různým typům vlivů (povětrnostní, mechanické, chemické) i příjemný vzhled. 

Produkty Carboline Carboguard:

Carboguard 893

Vysokosušinový dvousložkový epoxidový nátěr Carboline Carboguard 893 chrání proti korozi. Lze ho využít jako základní nátěr nebo mezi-nátěr. Vytváří ochranný film, chrání hrany a je odolný proti otěru. Vhodný na ocel a na základy na bázi anorganického zinku.

Carboguard 885 (LT)

Antikorozní nátěr Carboline Carboguard 885 (LT) je využitelný jako základní nátěr, mezi-nátěr nebo vrchní nátěr. Možnost přetření ještě jednou vrstvou nátěru nebo jiným vrchním nátěrem. Vytvrzení již při 2°C. Využití pro mořský a pobřežní průmysl (nad hladinou i při ponoru). Příjemný vzhled s nízkým leskem.

Carboguard 635

Dvousložkový epoxidový nátěr Carboline Carboguard 635 je vhodný na povrchy určené k ponoru. Vytvrzení již při teplotách pod bodem mrazu, vysoká ochrana proti korozi, aplikace možná i při vlhkosti, saténový lesk. Ideální pro údržbové nátěry, pro povrchy vyžadující ponor do slané i sladké vody.

Carboguard 890 (LT)

Nátěr Carboline Carboguard 890 (LT) je nátěr s vysokou odolností proti chemikáliím. Vhodný pro průmyslové nátěry jako samozákladový, základový i vrchní nátěr. Odolnost proti otěru, verze pro aplikace za standardních i nízkých teplot, vhodnost pro povrchy spadající do inspekce USDA.

Carboguard 940

Dvousložkový epoxidový nátěr Carboline Carboguard 940 představuje nátěr bez rozpouštědel a s vysokým obsahem sušiny. Lze využít jako samozákladový nátěr. Vysoce tvrdý a odolný proti abrazi i mechanickým vlivům. Odolnost si zachovává i při ponoru do slané a sladké vody. Velmi dobrá ochrana proti korozi – vhodný pro ochranu potrubí a nádrží pro zrnité potraviny nebo potrubí pro přívod pitné či slané vody.

Carboguard 1209

Nátěr s vysokou nepropustností a hustotou. Nátěr Carboline Carboguard 1209 obsahuje skleněné vločky. Vhodný pro ochranu betonových a ocelových povrchů zejména v lodním, petrochemickém nebo papírenském průmyslu a pro konstrukce vystavené mořské vodě. Víceúčelový nátěr tvoří ochranný film pro vysoké zatížení s vynikající odolností proti otěru či chemickým vlivům. Lze přidat protiskluzové plnivo.

Carboguard E19

Víceúčelový epoxidový základový nátěr odolný proti působení solí, vody i alkálií. Vykazuje dobrou odolnost i vůči nekoncentrovaným kyselinám a rozpouštědlům s menší agresivitou působení. Poskytuje antikorozní ochranu, tvoří pevný film odolný proti otěru, má vynikající přilnavost na hliníkové povrchy. Carboline Carboguard E19 je vhodný pro využití v petrochemickém a lodním průmyslu nebo pro aplikace na konstrukce mimo pobřeží.

Multi-Guard 955 CP

Nátěr Carboline Multi-Guard 955 CP neobsahující rozpouštědla je speciálně vytvořený pro oblast slévárenství hliníku. Využít ho lze i jako samozákladový nátěr na betonové a ocelové povrchy. Snadná aplikace, zpracovatelnost, smáčivost a rozliv.