POPTAT INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU

Carbomastic Carboline

Carbomastic Carboline jsou unikátní povrchově tolerantní epoxidové nátěry chránící před různými vlivy.

Produkty Carboline Carbomastic:

Carbomastic 18 FC

Silno-vrstvý modifikovaný epoxidový nátěr určený pro ochranu oceli i za těžkých korozivních a expozičních podmínek. Nátěr je možné aplikovat i za nižších teplot (až do +2 °C), má vysokou odolnost při ponoru ve slané a sladké vodě, splňuje normu Norsok M-501, má dobrou odolnost proti otěru, je flexibilní, má nízký obsah VOC a splňuje požadavky regulace AIM. Nátěr Carbomastic 18 FC lze použít jako základový nátěr, vrchní nátěr nebo jako silno-vrstvý mezinátěr.

Carbomastic 18 NT

Dvousložkový epoxidový nátěr Carbomastic 18 NT má za úkol chránit ocelové povrchy v korozním prostředí a v heavy duty provozech (těžké provozy s náročnými podmínkami). Tento silno-vrstvý mastik má velmi dobrou odolnost proti otěru, vysokou odolnost při ponoru do sladké i slané vody, je vhodný na ochranu proti korozi v balastních nádržích, je ideální pro prostory, kde dochází k vysoké kondenzaci vlhkosti i pro podmořské instalace. Obsah VOS má v souladu s EPA 1990 PG6/23 (97). Nátěr lze aplikovat až do teplot +5 °C.

Carbomastic 15

Vysokosušinový dvousložkový cyklo-alifatický amin epoxid s obsahem hliníkového pigmentu. Nátěr disponuje nízkým pnutím a vysokou životností. Hodí se jako krycí nátěr na řadu původních pevně přilnavých nátěrů na korozi a na předupravenou ocel. Carbomastic 15 poskytuje vysokou tloušťku filmu s vynikající bariérovou ochranou. Film je velmi dobře tvořen i na hranách. Obsah VOS je v souladu s AIM regulacemi. Nátěr je vhodný pro opravy základních nátěrů založených na bázi zinku i na galvanizovanou ocel.

Carbomastic 15 LT

Silno-vrstvý dvousložkový cykloalifatický amin epoxid Carbomastic 15 LT je nátěr s obsahem hliníkové pigmentace vhodný pro aplikaci a vytvrzování při nízkých teplotách do +2 °C. Tento ochranný nátěr se hodí pro opravy dobře držících základových nátěrů na bázi zinku a na galvanizovanou ocel, má velmi dobrou přilnavost na původních nátěrech i na oceli s korozí. Nátěrový film se dobře tvoří i na hranách. Nátěr má taktéž nízký obsah VOC.

Carbomastic 90

Silno-vrstvý cykloalifatický amin epoxid s hliníkovým pigmentem, dlouhou životností a vlastnostmi, jako je odolnost proti korozi, dobrá tvorba filmu na hranách, aplikace za teplot do +5 °C i nenáročnost na předúpravu povrchu před lakováním. Nátěr Carbomastic 90 se hodí jako spojovací nebo vrchní nátěr na většinu dobře přilnavých původních povrchů. Obsah VOC splňuje současné AIM regulace.