RUST-OLEUM Industrial

Inovativní barvy a nátěry, v Evropě zaměřené na profesionály se silným zaměřením na údržbu a renovaci. Společnost byla založena v roce 1921 v USA. Dosahuje obrat přes 1 miliardu USD. Hlavní sídlo má ve Vernon Hills v USA, výrobní závody v 10 zemích. Jedná se o dceřinou společnost RPM International.

Know-How to Protect

Rust-Oleum věří ve 100% ochranu materiálů a předmětů. Vystavení řadě povětrnostních a pracovních podmínek znamená, že materiály vyžadují účinnou ochranu. Investujeme spoustu času do vývoje nejlepších produktů.

Ušetřete čas, peníze a starosti

Moderní profesionál nemůže ztrácet čas. Nejvyšší náklady v rámci projektů údržby a renovace jsou často mzdové náklady. Můžeme pomoci poskytnutím produktů, které šetří čas, peníze a starosti. Každý produkt RUST-OLEUM je navržen tak, aby vám usnadnil práci, a měl by proto splňovat alespoň jeden z následujících požadavků:

1. Méně času stráveného při předúpravě

Díky vysoké povrchové toleranci většiny nátěrů RUST-OLEUM vyžadují minimální předúpravu, čímž šetří váš čas a peníze.

2. Méně času stráveného aplikací

Vzhledem k tomu, že mnoho našich nátěrů má vlastnosti šetřící čas, jako je například produkt s vyšší vrstvou nebo kratší doba schnutí, lze úkol dokončit rychleji.

3. Kratší doba přerušení práce

Čím kratší doba aplikace, tím méně času a peněz se zbytečně ztrácí na zastavení výroby, podnikových činnostech atd. A díky nátěrům s nízkým obsahem rozpouštědla a nízkým zápachem může práce často pokračovat i během aplikačních prací.

4. Delší životnost

Vysoce kvalitní pigmenty a pryskyřice a vyšší obsah pevných látek jsou jen některé vlastnosti, díky nimž jsou naše výrobky trvanlivější než jiné výrobky na trhu. Proto lhůta, po které bude nutno znovu obnovit je u produktů Rust-Oleum výrazně delší.