POPTAT INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU

Carbozinc Carboline

Anorganické a organické základní nátěry bohaté na zinek Carboline Carbozinc představují velmi účinné nátěry pro využití v oblasti těžkého průmyslu, petrochemického průmyslu, na povrchy vystavené slané vodě, na konstrukce i na potrubí. Nátěry Carbozinc zajistí ochranu proti korozi i proti povětrnostním vlivům.

Produkty Carbozinc Carboline:

Carboweld 11 P

Základový nátěr s rychlou dobou schnutí, vhodný zejména k aplikaci před montáží. Vysoká galvanická ochrana ocelových konstrukcí nebo potrubí před vznikem koroze. Carboweld 11 P je matný samovytvrzující základový nátěr obsahující zinek v rozpouštědle. Poskytuje možnost automatického svařování do rychlosti 1,15 m/min, odolnost proti prokluzu u pevných spojů a nepřilnavost rozstřiků kovu k nátěru během svařování.

Carbozinc 11

Rozpouštědlový základový nátěr s obsahem anorganického zinku, který je dlouhodobě prověřen pro využití ke galvanické ochraně oceli při extrémních korozních podmínkách. Vhodný pro účinnou ochranu ocelových konstrukcí na bázi anorganického zinku. Matný nátěr Carbozinc 11 je rychleschnoucí (vytvrzuje se i při teplotách do – 18 °C), odolný proti skluzu u pevných spojů i odolný proti výkvětům solí.

Carbozinc 858

Dvousložkový epoxidový základ s obsahem zinkového plniva a s křížovou vazbou. Ideální jako ochrana proti korozi na konstrukční oceli vystavené působení slané atmosféry a povětrnostním vlivům. Carbozinc 858 lze využít jako údržbový či univerzální nátěr pod vrchní nátěry pro otryskanou ocel. Široká využitelnost v petrochemickém průmyslu, na mořských konstrukcích, v těžkém i chemickém průmyslu či v dalších náročných podmínkách. Výhodou je rychlé zasychání, tvrdý a odolný povrch, dobrá pružnost a vysoká odolnost.

Carbozinc 658

Dvousložkový epoxidový základ bohatý na zinek je vhodný k využití na ochranu konstrukční oceli a na další zařízení vystavené vysoko koroznímu prostředí. Matný samozákladový nátěr Carbozinc 658 se velmi rychle vytvrzuje, má vysokou odolnost proti abrazi, je elastický a má vynikající přilnavost.