Další produkty

ZIKKURAT Industrial Systems

Nátěrové hmoty a doplňkový sortiment pro průmyslové použití. Sortiment doplňující prémiové značky o produkty pro nenáročné aplikace. Technologická řešení dle potřeb zákazníků a přátelské aplikační parametry se zaměřením na ekonomickou stránku.

AUDURRA

Na základě 150 let zkušeností v oblasti lakování sestavili odborníci společnosti Axalta celou řadu doplňků pod značkou Audurra, které poskytují optimální podporu procesu lakování. Portfolio nabízí různé brusné materiály, maskovací systémy, nitrilové rukavice a míchací kelímky, technické látky, malířské stojany atd.

KOVAX

KOVAX je od roku 1930 předním výrobcem japonských potahovaných brusiv. Přísná kontrola kvality, dobře organizovaná výroba a pokročilé technické znalosti zajišťují špičkovou kvalitu a inovativní brusné produkty pro automobilový průmysl, zpracování dřeva a mnoho dalších průmyslových využití.

FINIXA

Finixa je vlastní značka belgické firmy Chemicar Europe, která nabízí kompletní řadu příslušenství pro všechny kategorie lakoven. Finixa stojí na inovaci, kvalitě a vlastním vývoji.

SATA

Stříkací technika vysoké kvality od proslulého německého výrobce. Kvalita produktů SATA je mezi lakýrníky významným pojmem: protože spolehlivost, robustnost a ergonomie produktů jsou u firmy SATA samozřejmostí.

ANEST IWATA

Anest Iwata Group s hlavním sídlem v Japonsku nabízí kvalitní lakýrnickou techniku pro aplikaci nátěrů v oblastech lakování dřeva, automobilů a průmyslového lakování. Je se svými 1200 zaměstnanci vedoucím výrobcem stříkací techniky.