AXALTA Coating System

Tekuté a práškové barvy Axalta pro průmysl, dopravní techniku a další.

Globální společnost zabývající se lakováním, zaměřená na poskytování inovativních, efektivních a udržitelných řešení svým zákazníkům. Společnost Axalta Coating System má bohaté zkušenosti v oboru nátěrových hmot a stále hledá způsoby, jak obsluhovat více než 120 000 zákazníků s nejlepšími nátěry, aplikačními systémy a technologiemi. Přední světový leader nabízející produkty pro mokré i práškové lakování.

• Více než 150 let zkušeností v oblasti nátěrových hmot (v roce 1866 založení původní
    společnosti HERBERTS).
  • Více než 14.000 lidí, kteří zajišťují vývoj, výrobu, distribuci a servis pro zákazníky.
  • Více než 120.000 zákazníků.
  • Dodávající do 130 zemí.
  • 46 výrobních závodů po celém světě.
  • Více než 30 laboratoří
  • 4 technologická výzkumná a vývojová centra
  • 47 školících center po celém světě
  • Obrat v roce 2019 více než $4.5 miliardy dolarů
  • Více než 1.800 registrovaných patentů

Poskytujeme kompletní nabídku barev Axalta Coating System. V sortimentu naleznete tekuté a práškové Axalta barvy určené pro využití v oblasti průmyslu i v dopravní technice.

Prodejce CLUB MARK BARVY s.r.o. poskytuje odběr barev Axalta pro velkoobchod i maloobchod, pro import a export.

V naší nabídce naleznete produktové řady barev Axalta:

• PercoTop nabízí širokou škálu základních nátěrů a mimořádný tónovací systém vrchních laků;
  • produkty PercoHyd na vodou-ředitelné bázi jsou mimořádně trvanlivé a také ekologické;
  • produktová řada Imron je velmi oblíbená a hojně užívaná pro nátěry užitkových vozů na celém světě;
  • produkty Cromax nabízí efektní koloristiku, která posouvá design dopravních prostředků na nejvyšší úroveň;
  • odolné práškové barvy Alesta jsou vhodné na koncové úpravy povrchů strojů ale i stavebních materiálů;
  • termoplastické práškové barvy Abcite nabízejí účinnou ochranu před korozí bez nutnosti základního nátěru;
  • vysoce odolné termoplastické barvy produktové řady Plascoat jsou odolné vůči korozi a oděru a splňují požadavky pro bezpečnost potravin a využití pro vnější a vnitřní povrchy podle norem ISO.

Produkty Axalta Coating System uplatníte v jakémkoli průmyslovém odvětví, kde lakování hraje určitou roli, ať už funkční, či designovou. Kvalitní Axalta laky dodají produktu odolnost vůči nejrůznějším vlivům, zvýší jeho trvanlivost a stávají se důležitým designovým prvkem.

Společnost Axalta mimo jiné nabízí řešení pro středně těžkou a těžkou dopravní techniku, kde nátěry vozidel musí být přizpůsobeny těm nejnáročnějším silničním a povětrnostním podmínkám. Speciální produkty Axalta jsou hojně využívány i v automotive průmyslu, kde je velmi důležitá odolnost, ale i design, a to jak karoserií, tak i plastů, kompozitů nebo uhlíkových vláken.

Práškové lakování nachází uplatnění napříč obory a oblastmi vyžití (průmysl, architektura, vnější i vnitřní podmínky), vždy však zaručuje úpravu té nejvyšší kvality nehledě na náročnost podmínek.