POPTAT INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU

Carbothane Carboline

Vrchní nátěry Carbothane Carboline na bázi alifatického polyuretanu a s různým stupněm lesku jsou připraveny poskytnout ochranu i vynikající vzhled.

Produkty Carboline Carbothane:

Carbothane 133 HB

Dvousložkový alifatický akryl – polyester polyuretan je s nízkým leskem a s vysokou odolností proti otěru, korozi, vlivu chemikálií a povětrnostním vlivům. Hodí se pro aplikaci na různé typy základních nátěrů a mezinátěrů Carboline. V nabídce nátěrů Carbothane 133 HB se nacházejí jak klasické barevné varianty, tak metalické odstíny. Nátěr je vhodný pro systémy využívající pouze základovou vrstvu a vrchní vrstvu nátěru a je ideální i pro aplikace přímo na základy na bázi anorganického zinku. Lze aplikovat válečkem, štětcem nebo stříkáním.

Carbothane 134 HS

Vysoko lesklý vrchní nátěr (dvousložkový alifatický akryl polyuretan) Carbothane 134 HS vytváří odolný a hladký povrch s vysokou čitelností. Tento vysokosušinový nátěr lze aplikovat bezvzduchovým nebo vzduchovým stříkáním. Po aplikaci je nátěr odolný vůči povětrnostním vlivům, má vysokou pružnost a odolnost proti otěru. Vybrat si lze z barevné škály RAL nebo z dalších standardů (na vyžádání).

Carbothane 134 PU

I v tomto případě se jedná o dvousložkový alifatický akryl polyuretan, který po aplikaci vytváří hladký a odolný nátěr s vysokou čitelností. Nátěr Carbothane 134 PU nabízí vysoký keramický lesk, vysokou odolnost proti otěru, odolnost proti postříkání nebo rozlití zásad, kyselin a většiny rozpouštědel, roztoků solí a vody. Nátěr je pružný a odolný vůči povětrnostním vlivům.

Carbothane 134 HP

Vrchní nátěr Carbothane 134 HP má vysoký obsah sušiny, po aplikaci je vysoce lesklý. Snadno se aplikuje vzduchovým i bezvzduchovým stříkáním. Dokonalosti je dosaženo vynikajícím rozlivem, kdy nevznikají nerovnosti, povrch je krásně hladký, tvrdý a velmi dobře čitelný. Tento dvousložkový alifatický akryl polyuretan odolává povětrnostním vlivům, je pružný, odolný proti otěru a nabízí širokou škálu barevných odstínů. Hodí se pro elektrostatické aplikace a aplikace vícekomponentní.