AXALTA - vybrané produktové řady

PercoTop

Komerční lakovny vyžadují řadu specifických vlastností na různé druhy podkladů. Produktová řada tekutých nátěrů PercoTop obsahuje širokou nabídku produktů od základních nátěrů až po vrchní barvy, které jsou vyvinuty tak, aby umožňovali řadu různých aplikací v oblasti lakování výkonných nátěrů od dopravní techniky, přívěsů až po stroje, dveře a okenní rámy. Kromě široké škály typů vrchních nátěrů nabízí řadu dobře sladěných základních nátěrových hmot s vynikající přilnavostí, vynikající ochranou proti korozi a optimální povrchovou úpravou na celé řadě různých podkladů.

PercoHyd

Výrobky PercoHyd na vodou-ředitelné bázi jsou navrženy tak, aby prokázaly, že technologie šetrné k životnímu prostředí mohou být stejně produktivní a stejně snadno použitelné jako nátěry rozpustné v rozpouštědlech. Vytvořili jsme tedy PercoHyd, všestranný a ekologický systém nátěrů, který nabízí nejen vynikající trvanlivost, ale také vynikající produktivitu při používání.

Imron

Po celá desetiletí jsou produkty řady Imron dokonalým řešením pro přední výrobce těžkých nákladních vozidel, autobusů a kolejových vozidel. Imron se může pochlubit trvanlivostí na vynikající úrovni, výbornou anti-graffiti odolností vrchních a transparentních nátěrů, spolehlivou ochranou proti korozi a vynikající odolností vůči chemikáliím a povětrnostním vlivům, jakož i proti nárazu a otryskání. Díky těmto vlastnostem je Imron jedním z nejrozšířenějších nátěrových systémů mezi výrobci užitkových vozidel na celém světě.

Cromax

S využitím nejnovějších inovací a nejlepší kvality nabízí Axalta skupinu prvotřídních produktů Cromax jako nástroj pro dosažení jedinečného vzhledu díky efektní koloristice, jejichž cílem je umožnit odborníkům v oblasti dopravy posunout design dopravních prostředků na nejvyšší úroveň. Produkty řady Cromax jsou navrženy pro snadnou, rychlou a přesnou aplikaci. Cromax zahrnuje mnoho zavedených produktů včetně Cromax Pro, ChromaBase a Centari.

Alesta

Axalta Coating Systems má nejrozsáhlejší portfolio práškových technologií v odvětví. Práškové barvy Alesta představují efektivní a ekologicky odpovědný způsob koncové úpravy povrchů. Komplexní řada vysoce kvalitních teplem tvrditelných práškových barev je navrhována a vyráběna po celé Evropě a určena pro dekorativní i funkční nátěry. Nátěry Alesta splňují nejpřísnější požadavky na odolnost u hlavních výrobců zemědělských a stavebních strojů. Designové kolekce odstínů Alesta inspirují architekty a poskytují jim tvůrčí svobodu při kombinaci povrchů s práškové barvy se vzhledem a širokou škálou stavebních materiálů.

Abcite

Termoplastické práškové barvy Abcite se používají jako účinná ochrana proti korozi. Abcite má vynikající odolnost proti vlhkosti a lze jej použít např. pro venkovní nábytek, lehké stožáry, vývěsní štíty, zábradlí a schodiště, ploty, stojany na kola, děrovanou ocel apod.. Abcite poskytuje vysoce odolnou antikorozní ochranu v jedné vrstvě, bez základního nátěru. Abcite lze aplikovat ponořením do fluidního lože, flockováním za horka nebo elektrostatickým nástřikem. V nabídce je široká škála barev.

Plascoat

Řada produktů Plascoat, mezi které patří mimo jiné Plascoat PPA 571, Plascoat PPA 571 Aqua a Talisman, je součástí portfolia termoplastických barev společnosti Axalta. Tyto vysoce odolné materiály lze použít pro řadu aplikací, od oplocení a venkovního nábytku, přes automobilové díly, po rámy sedadel na stadionech a koše na myčky nádobí. Produktové složení kombinuje odolnost proti korozi a oděru za náročných provozních a klimatických podmínek a zároveň nabízí použití, která splňují řadu požadavků EU a FDA na bezpečnost potravin a norem ISO pro vnitřní a vnější povrchy.