POPTAT INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU

AXALTA - oblasti zaměření

Odvětví, která těží z našich nátěrů

Průmyslové aplikace

Obecné lakování v průmyslu, například ve strojírenství, konstrukcí, potrubních systémů, jízdních kol, počítačových a elektrotechnických skříní, nářadí, kovového nábytku, městského mobiliáře apod.

Vrchní nátěry hrají u jakéhokoli produktu dvojí roli. Pro mnoho našich zákazníků je nezbytná ochrana jejich cenných zařízení. Díky vlastnostem, jako je účinná ochrana proti korozi, mechanická, povětrnostní, tepelná a radiační odolnost, přispívají nátěry k trvanlivosti produktu. Kromě toho je barva často identifikačním prvkem značky a klíčovým designovým prvkem, takže dokonale vypadající nátěr bude správně sloužit k pozitivnímu vnímání výrobků a značek koncovými zákazníky.

Dopravní a pracovní technika

Výroba kolejových vozidel, autobusů, nákladních vozidel, přívěsů, návěsů, zemědělské, silniční, komunální a stavební techniky a jejich součástí.

Prakticky kdekoli na světě poskytuje společnost Axalta řešení pro nátěry pro středně těžkou a těžkou dopravní a pracovní techniku. Výrobky Axalta vynikají všude, kde se vysokovýkonná technika používá v těch nejnáročnějších prostředích s nátěrovými systémy navrženými tak, aby poskytovaly maximální výkon s využitím různých produktových řad a typů produktů vyvynutých pro přední výrobce nákladních vozidel, autobusů, železničních a užitkových vozidel.

Automotive

Lakování plastových a drobných dílů pro Automobilový průmysl.

Po celém světě se výrobci originálního vybavení pro automobily a lehké nákladní automobily (OEMS) spoléhají na Axaltu. Naším cílem je vytvořit dokonalou povrchovou úpravu, která vydrží i v nejnáročnějších povětrnostních a silničních podmínkách, od vynikající ochrany proti korozi po skvělý vzhled. Mezi moderní lehké materiály v automobilech patří mimo jiné plasty, kompozity a uhlíková vlákna. Speciální produkty Axalta určené pro lakování těchto materiálů zajišťují dokonalou přilnavost k těmto novým materiálům a jejich snadné lakování.

Práškové lakování

Aplikace napříč obory zaměřené na vysokou kvalitu s dlouhodobou životností.

Práškové barvy Axalta nacházejí využití v architektuře, ve všeobecných průmyslových nátěrech na ocelových a hliníkových konstrukcích, včetně balkonových nebo fasádních prvků, oploceních a drátěných výrobcích, ocelových nosnících či součástech zemědělských strojů. Dalšími oblastmi použití jsou interiérové aplikace, včetně radiátorů, kovového nábytku, vybavení obchodů nebo domácích spotřebičů. Žádné naše výrobky samozřejmě neobsahují TGIC, těžké kovy nebo škodlivé těkavé látky. Všechny architektonické výrobky mají certifikaci Qualicoat a GSB.