POPTAT INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU

Alesta Axalta - práškové barvy

Práškové barvy Axalta

Axalta Coating Systems má nejrozsáhlejší portfolio práškových technologií v odvětví. Práškové barvy Alesta představují efektivní a ekologicky odpovědný způsob koncové úpravy povrchů. Komplexní řada vysoce kvalitních teplem tvrditelných práškových barev je navrhována a vyráběna po celé Evropě a určena pro dekorativní i funkční nátěry. Práškové nátěry Alesta splňují nejpřísnější požadavky na odolnost u hlavních výrobců zemědělských a stavebních strojů. Designové kolekce odstínů Alesta inspirují architekty a poskytují jim tvůrčí svobodu při kombinaci povrchů s práškové barvy se vzhledem a širokou škálou stavebních materiálů. 

Práškové barvy Alesta - druhy a využití

Nátěrové systémy Axalta Alesta nabízejí několik řad produktů pro široké spektrum využití:

  • Alesta® AP – představuje kompletní řadu produktů vyvinutých speciálně pro aplikace na hliníkové, ocelové a pozinkované povrchy. Tyto nátěry jsou vhodné k venkovnímu využití, nabízejí vynikající povětrnostní vlastnosti a mechanickou odolnost. Produkty řady Alesta® AP splňují standard AAMA 2603 a v řadě případů je na ně poskytována 10letá záruka.
  • Alesta® SD – díky specifickému složení mají nátěry vynikající odolnost při venkovním použití. V nabídce najdete široké spektrum barev i různé úrovně lesku. Nátěry Alesta® SD odpovídají standardu AAMA 2604 a může na ně být poskytnuta záruka až 25 let.
  • Alesta® EEpráškové laky, u kterých můžete očekávat vysokou odolnost proti korozi, elastičnost a mechanickou odolnost. Barvy Alesta® EE jsou vhodné jako antikorozní nátěry, elektroizolační nátěry a dekorativní nátěry ve vnitřních prostorách. Tyto nátěry se nehodí pro plochy vystavené přímému slunečnímu nebo umělému UV záření.
  • Alesta® EP – řada práškových epoxidových laků určených speciálně pro průmyslové aplikace. Nehodí se pro externí nátěry, omezená je také odolnost proti UV záření. U nátěrů Alesta® EP se setkáte s dobrou antikorozní ochranou a mechanickými vlastnostmi.
  • Alesta® ID – jedná se o TGIC polyesterové práškové laky vhodné pro vnitřní i venkovní průmyslové aplikace.
  • Alesta® ZeroZinc – základní antikorozní nátěry vytvářející hustý, utěsněný povlak, který vytváří dokonalou ochranu proti vlivům venkovního prostředí.
  • Alesta® AG – antigraffiti nátěry pro ochranu veřejných i soukromých ploch. Poskytují ochranu před trvalým účinkem barev ve spreji a graffiti popisovači a nabízejí snadnou čistitelnost povrchů. Vynikající chemická odolnost nátěrů Alesta® AG napomáhá k vysoké trvanlivosti nátěrů, odolnosti proti povětrnostním vlivům i UV záření.
  • Alesta® AP – P – řada inovativních práškových barev vyvinutých speciálně pro vytvoření dřevěných efektů na kovových podkladech pomocí techniky nanesení dvou vrstev práškového laku v různých barvách.
  • Alesta® UL – prášková barva vhodná pro tepelně citlivé podklady, např. MDF materiály a materiály na bázi dřeva.
  • Alesta® AM – práškový nátěr využívající ionty stříbra k potlačení tvorby škodlivých mikroorganismů na površích.

Práškové barvy Alesta Axalta Práškové barvy Alesta Axalta