Obory těžící ze zkušeností RUST-OLEUM

Natěračské práce aplikační firmy

Každá aplikační firma ví, že čas jsou peníze. Čím dříve bude projekt dokončen, tím dříve můžete pokračovat na další zakázce. Ale také chcete zákazníkům poskytovat vysoce kvalitní služby, které zajistí, že budou spokojeni a využijí Vašich služeb i v budoucnu. Proto RUST-OLEUM zaměřuje energii na vývoj produktů, které Vám usnadní práci a zajistí vysoce kvalitní výsledek.

Údržbářské služby

Je Vaší pracovní náplní údržba strojů, zařízení a budov? Máte plné ruce práce a minimum potřebného času? Pokud musíte zajistit renovaci povrchových nátěrů nebo opravu poškozeného povrchu, udělejte to nejefektivnějším možným způsobem. Mzdové náklady jsou největší položkou spojenou s prováděním údržbářských prací. Dalším požadavkem při této činnosti je co nejkratší doba odstávky provozu po dobu opravy a maximální životnost nátěrů, aby interval mezi opravami byl co nejdelší. Proto společnost RUST-OLEUM vyvinula produkty, které zkracují dobu aplikace a nabízejí dlouhou životnost.

Dodavatelé staveb

Na každé stavbě jde často o čas, ale požadavky na kvalitu nátěrů jsou velice vysoké. Produkty RUST-OLEUM umožní vytvořit nátěry v nejvyšší kvalitě za příznivých časových nároků. Nabízené produkty umožňují kvalitní a rychlou práci jak dílenských podmínkách, tak i na stavbách. Obecnou výhodou jsou také nižší technické nároky na aplikační vybavení, než bývá obvyklé.

Kovovýroba

Jste jistě hrdí na to, co vyrábíte, a to si zaslouží prvotřídní vzhled a odpovídající povrchovou ochranu. Nebo možná hledáte dočasnou ochranu své výrobky po dobu přepravy k zákazníkovi nebo do lakovny.

Kromě esteticky přitažlivého vzhledu je také důležité, aby Vaši klienti byli s Vaší prací spokojeni z dlouhodobého hlediska, a proto je dlouhodobá ochrana nanejvýš důležitá.

Izolatéři

Zabýváte se zhotovením nebo opravami izolací plochých střech budov? Pokud ano, potřebujete k tomu prvotřídní produkty.

Použijete-li tekuté hydroizolační nátěry, ušetříte při opravách původních izolací čas na jejich odstranění a náklady za jejich ekologickou likvidaci. Zároveň předejdete nebezpečí způsobení požáru při manipulaci s otevřeným ohněm proti původním technologiím.

Správci nemovitostí

Jste majitel nebo správce nemovitosti a záleží Vám na kvalitě odvedených údržbářských prací? Přijďte k nám pro radu ohledně plánované údržby a renovace. Úzce spolupracujeme s vyškolenými a zkušenými aplikačními společnostmi, které splní vaše představy o provedené práci. Případně pomůžeme vybrat správný nátěrový systém Vám.