POPTAT INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU

Vybrané produktové řady RUST-OLEUM

Floor

Kompletní řada produktů vyvinutá k ochraně a estetické úpravě téměř jakéhokoli typu podlahy. Variabilita produktové řady zajišťuje universální použití pro různá prostředí a aplikační podmínky.

Hygiene

RUST-OLEUM disponuje nátěrovými systémy, které splňují přísné hygienické požadavky a mají tedy široké uplatnění např. ve zdravotnictví, potravinářském průmyslu, pivovarnictví a v dalších oblastech, kde čistota a hygiena je naprostou nezbytností.

Line & spot marking

Produktová řada nátěrů RUST-OLEUM, určená pro rychlé a snadné značení pojezdových a pochozích komunikací, strojů, zařízení i konstrukcí, nezbytné pro zajištění informačních a bezpečnostní funkcí.

Metal

Naše systémy na ochranu kovů jsou často úspěšné tam, kde předchozí nátěrové systémy selhaly, kde není z kvalitativního hlediska možné použít univerzální nátěrové produkty a kde je silný požadavek na poměr kvality, časových omezení a ceny.

Metal Cladding

Nabízíme celou škálu barev, určených pro lakování venkovních opláštění a obkladů budov, sloužící ke změně odstínu, až k celkové renovaci.

Plastic

Skupina výrobků, které mají schopnost vysoké přilnavosti k tradičně problematickým plastovým povrchům a svými vlastnostmi celkově splňují vysoké požadavky na lakování plastů.

Roof

Nátěrové systémy, které chrání a zkrášlují povrchy střech, činí je nepromokavými a umožňují rychlou opravu předchozích nátěrů, které již neplní svou ochranou funkci.

Wall

Kompletní řada vysoce kvalitních dekorativních barev pro jakoukoli zeď, v různých prostředích a aplikačních podmínkách.