ANEST IWATA

Anest Iwata nabízí kvalitní lakýrnickou techniku pro aplikaci nástřikových materiálů v oblastech lakování dřeva, automobilů a průmyslového lakování. Hlavní sídlo Anest Iwata Group je v Japonsku. Tam se vyvíjí nové výrobky a technologie, které se následně používají po celém světě.

Vynikající japonská technologie vyrábí stříkací pistole a další zařízení pro lakování, které výrazně snižují spotřebu materiálu a čas potřebný k práci. Díky tomu se produkty IWATA prodávají po celém světě. Kvalita stříkací techniky je ověřena certifikátem MIRRC (Research Insurance Research Research Center), Thatcham, Velká Británie. Důkazem kvality zařízení IWATA je skutečnost, že jej společnost FIAT používá ve svém výrobním procesu.

1. května 2016 dosáhla společnost ANEST IWATA 90 let od svého založení. Výraz „anest“ v názvu společnosti ANEST IWATA znamená “Active & Newest Technology” (Aktivní a nejnovější technologie). Jejich ambicí je být vývojově orientovaná společnost, která je vždy energická a má nejmodernější technologie.