FINIXA

Finixa je kompletní sortiment spotřebního materiálu, ochranných pomůcek, vybavení a příslušenství pro lakýrnické práce. Osvědčená kvalita výrobků za správnou cenu.

Finixa je vlastní značka belgické firmy Chemicar Europe (www.chemicar.eu), která nabízí kompletní řadu příslušenství pro lakování a opravy karoserií. Chemicar Europe NV, se sídlem v Belgii, navrhuje a vyvíjí vysoce kvalitní výrobky (spotřební materiál a vybavení) pro profesionální karosářství pod značkou Finixa. Společnost vznikla před více než 35 lety a vyvinula se z velkého distributora na významnou společnost s vlastní značkou a vlastními výrobky. Finixa stojí na inovaci, kvalitě a vlastním vývoji.

Chemicar působí prostřednictvím sítě prodejců po celém světě. Lakovny nakupují produkty Finixa prostřednictvím distribuční sítě působící v téměř 100 zemích. Společnost splňuje všechny požadované podmínky pro kvalitní systém řízení organizace a je držitelem certifikátu ISO 9001 a ISO 14001.