Curling

Když jsme se rozhodovali, koho finančně podpoříme v rozvoji své činnosti, měli jsme jasno pouze v tom, aby sponzorované odvětví mělo určitou podobnost s naší společností a zastoupením firmy DuPont v České Republice.
Variant bylo několik, ale nakonec zvítězil Curling. Sport, který má ve světě velice dlouhou historii a mnoho příznivců, ale u nás se začal prosazovat až po pádu totalitního režimu a postupně získává na popularitě.

Stejně tak firma DuPont, světová jednička s vybudovanou silnou základnou a tradicí, je i u nás v dynamickém rozvoji a své příznivce trvale získává.

Curling, tato celosvětově známá hra je založená na týmové spolupráci, odhadu, strategii a kvalitním výkonu každého člena týmu.

Vybrali jsme si pro spolupráci tým seniorské reprezentace.

Už v roce 2010 se představili na Mistrovství Evropy ve Skotsku. Dále se probojovali až na mistrovství světa v St.Pauli, USA - konaném 16.- 23.dubna 2011. Blahopřejeme.

V této souvislosti jsme pro vás schopni zajistit curlingovou halu včetně reprezentačního dozoru za velice zajímavých podmínek. Informujte se u nás.