AUDURRA

Doplňkové produkty Audurra ™ vycházejí ze 150 let zkušeností společnosti Axalta s technologií nanášení nátěrových hmot a aplikační zkušenosti s materiály a nástroji, které zákazníci potřebují ke zlepšení kvality a produktivity svých lakovacích operací. Řada produktů Audurra nabízí řadu řešení navržených pro optimalizaci výkonu. Výrobky Audurry zahrnují širokou škálu brusiv, maskovacích pásek, fólií, nitrilových rukavic, odmašťovacích ubrousků, leštících hadříků, míchacích šálků, míchacích tyčinek a stojanů na barvy. Produktové portfolio je neustále rozšiřováno.

Zjistěte sami, jak snadno použitelné, spolehlivé a nákladově efektivní produkty Audurra jsou. Vyvinuto profesionály pro profesionály.