ZEMĚDĚLSKÁ, KOMUNÁLNÍ A STAVEBNÍ TECHNIKA

Traktory, kombajny, pluhy, jeřáby a bagry – to vše jsou výrobky, které jsou dnes vyráběny ve vysoké kvalitě a kvalita a vzhled nátěru jsou jejich nejviditelnější vizitkou.

Produkty DuPont CoatingSolutions zajistí vynikající ochranu povrchu proti korozi, mechanickému a chemickému zatížení v kombinaci s prvotřídním vzhledem při zachování nejvyšších ekologických standardů.

Traktory

Dnešní traktory jsou jako auta. Mají klimatizaci, stereo a spoustu dalších společných prvků. A mnohdy jsou cenově srovnatelné s nejprestižnějšími značkami aut. Ale vrchní lak musí být tedy nejen stejně hezký jako na autech, ale musí obstát i v mnohem agresivnějším prostředí.

Zemědělské stroje

Tyto stroje jsou vystaveny extrémnímu zatížení, proto jsou na ně kladeny vysoké požadavky. V podmínkách, v kterých musí obstát, každý den prokazují svoji spolehlivost a odolnost. A vrchní nátěry jsou podrobeny stejné zkoušce.

Komunální technika

Potkáváme je na našich ulicích každý den, každý den je máme na očích. Proto můžeme každý den ocenit, jakým podmínkám tato technika dokáže odolávat a jakou odolnost má i jejich nátěr.

Stavební stroje

Další typ techniky, která musí prokázat svoji odolnost i v těch nejnáročnějších podmínkách. Slunce, déšť, mráz, sůl, … . Kvalita, to je dlouhodobá životnost.