CLUB MARK BARVY s.r.o.

Jsme dovozcem a dodavatelem průmyslových a práškových nátěrových hmot společnosti AXALTA Coating Systems, jednoho z největších světových výrobců nátěrových hmot, pro Českou republiku a Slovensko.

Dovážíme a dodádáme produkty pro mokré i práškové lakování.

Společnost AXALTA Coating Systems byla do roku 2013 známá jako DUPONT Performance Coatings.

Název CLUB MARK, neboli „klubová známka“, je převzat z hudební tematiky, kde symbolizuje hudební skupiny, které svým přesvědčivým výkonem dosahují maximálního efektu a nepotřebují k tomu stadiónové efekty a výraznou pyrotechniku. Stejně tak my se chceme u našich zákazníků presentovat především kvalitním výkonem.

Naším cílem je nabídnout našim partnerům průmyslové barvy vysoké kvality za atraktivních podmínek pro různé oblasti lakování, jako například pro lakování dopravní techniky, lakování strojů a zařízení, konstrukcí, výrobků z ocele i plastů, designových výrobků a pro další různé aplikace s vysokými nároky na kvalitu a vzhled nátěru.

Dále nabízíme průmyslové barvy ZIKKURAT Industrial Coatings.

Více informací na www.zikkurat-ic.cz