PRŮMYSLPovrchové úpravy v průmyslu

Řešení povrchových nátěrů v průmyslu společností DuPont uspějí i v nejtvrdších podmínkách. Dokonalá povrchová úprava odráží profesionální image výrobců k odběratelům, a také přispívá k dlouhověkosti produktu.
Barvy jsou základní prvky firemního designu a jsou používány jako referenční bod pro konečného spotřebitele, nebo jako uznání za značku.
Jejich důležitost stoupá s požadavky na další vlastnosti, jako je ochrana proti korozi nebo udržitelné extrémně odolné nátěry proti mechanickému namáhání.
V produktovém portfoliu společnosti DuPont pro průmyslové nátěry lze nalézt pro každého zákazníka správné řešení - efektivně, ekonomicky a ekologicky.Domácí přístroje

Bílé zboží, jako jsou chladničky, pračky nebo myčky na nádobí jsou většinou pokryty povrchem z lesklých bílých tónů. Zvláště vnitřní nátěry, např. u praček, kladou nejvyšší požadavky na ochranu proti korozi. DuPont nabízí speciální nátěr na bázi polyesterové pryskyřice.


Elektrotechnický průmysl

Řadiče, telefony, elektromotory, transformátory, lampy a jejich konstrukce jsou jen některé z možných aplikací. Tak tady jsou speciální výrobky s různými povrchovými texturami běžným řešením. DuPont má mnohaleté zkušenosti s tímto konkrétním trhem.


Klimatizační systémy, topná a chladicí zařízení

Portfolio průmyslových nátěrů DuPont CoatingSolutions nabízí kompletní sortiment výrobků pro tento trh. Hladké nebo s různými variantami struktur, vystavené rychlým tepelným změnám, často ve styku s agresivními látkami.


Motory a převodovky

Motory a převodovky jsou často instalovány v místech, kde není možné provádět žádnou údržbu. Proto kvalitní povrchová úprava je důležitá jako nejlepší řešení proti korozi.

Jeřáby

Ať v interiéru, nebo exteriéru, jsou tyto obří ocelové konstrukce namáhány jak po teplotní, tak klimatické stránce, jakž i mechanickému a chemickému zatížení a musí být dokonale chráněny.


Průmyslová zařízení a stroje

U produktů pro denní a intenzivní využívání tohoto typu je lakovaný povrch vystaven zatížení v nejvyšší míře. Zde musí splňovat nejvyšší standardy.


 

Novinky

PercoTop AC150 - vypalovací samozákladující barva
AXALTA-DUPONT PercoTop AC 150 je 1K vypalovací samozákladující barva na bázi akrylové pryskyřice.

zobrazit více

Přejmenování společnosti DuPont na Axalta
Společnost DuPont Performance Coatings, výrobce nátěrových hmot DuPont, se od 1.6.2013 přejmenovala na Axalta Coating Systems

zobrazit více

Navštivte nové stránky:
www.zikkurat-ic.cz Informace o průmyslových barvách zikkurat.

zobrazit více

zobrazit všechny akce