PRŮMYSL

Povrchové úpravy v průmyslu

Řešení povrchových nátěrů v průmyslu společností DuPont uspějí i v nejtvrdších podmínkách. Dokonalá povrchová úprava odráží profesionální image výrobců k odběratelům, a také přispívá k dlouhověkosti produktu.
Barvy jsou základní prvky firemního designu a jsou používány jako referenční bod pro konečného spotřebitele, nebo jako uznání za značku.
Jejich důležitost stoupá s požadavky na další vlastnosti, jako je ochrana proti korozi nebo udržitelné extrémně odolné nátěry proti mechanickému namáhání.
V produktovém portfoliu společnosti DuPont pro průmyslové nátěry lze nalézt pro každého zákazníka správné řešení - efektivně, ekonomicky a ekologicky.

Domácí přístroje

Bílé zboží, jako jsou chladničky, pračky nebo myčky na nádobí jsou většinou pokryty povrchem z lesklých bílých tónů. Zvláště vnitřní nátěry, např. u praček, kladou nejvyšší požadavky na ochranu proti korozi. DuPont nabízí speciální nátěr na bázi polyesterové pryskyřice.

Elektrotechnický průmysl

Řadiče, telefony, elektromotory, transformátory, lampy a jejich konstrukce jsou jen některé z možných aplikací. Tak tady jsou speciální výrobky s různými povrchovými texturami běžným řešením. DuPont má mnohaleté zkušenosti s tímto konkrétním trhem.

Klimatizační systémy, topná a chladicí zařízení

Portfolio průmyslových nátěrů DuPont CoatingSolutions nabízí kompletní sortiment výrobků pro tento trh. Hladké nebo s různými variantami struktur, vystavené rychlým tepelným změnám, často ve styku s agresivními látkami.

Motory a převodovky

Motory a převodovky jsou často instalovány v místech, kde není možné provádět žádnou údržbu. Proto kvalitní povrchová úprava je důležitá jako nejlepší řešení proti korozi.

Jeřáby

Ať v interiéru, nebo exteriéru, jsou tyto obří ocelové konstrukce namáhány jak po teplotní, tak klimatické stránce, jakž i mechanickému a chemickému zatížení a musí být dokonale chráněny.

Průmyslová zařízení a stroje

U produktů pro denní a intenzivní využívání tohoto typu je lakovaný povrch vystaven zatížení v nejvyšší míře. Zde musí splňovat nejvyšší standardy.