PercoTop Putty's

tmely

Společnost Axalta (do roku 2013 známá jako DuPont), nabízí díky systému PercoTop vysoce kvaliní stěrkové a stříkací tmely.

PCT 2K Putty 2035

PCT Putty 2035 je vysoce jakostní stěrkový tmel, využívaný mimo jiné pro opravy nátěrů u osobních i nákladních vozidel. Základní složkou je polyester.

PCT 2K Putty High Temperature 070

PCT Putty 070 je díky prodloužené době zpracovatelnosti ideální na tmelení velkých ploch. Jeho odolnost do 180°C  umožňuje jeho použití například pod práškové barvy.

PCT 2K Putty 0920 Thixoflex Polyester

PCT Putty 0920 je tixotropní tmel s různými možnostmi použití. Vhodný na svislé plochy.

PCT 2K Sprayable Putty 3508

PCT Putty 3508 je 2K stříkací tmel. Využíván je mimo jiné k ošetření velkých nerovných ploch.