Oblasti průmyslového lakování.

Povrchové úpravy v průmyslu

Povrchové úpravy pomocí produktů DuPont splňují nejvyšší požadavky pro průmyslové lakování. Dokonalá povrchová úprava odráží profesionální image výrobců a přispívá k jejich dobrému jménu.

Barvy jsou základní prvky firemního designu a jsou používány jako referenční bod pro konečného spotřebitele.

Neméně důležité jsou další vlastnosti, jako je ochrana proti korozi nebo udržitelné extrémně odolné nátěry proti mechanickému namáhání a chemickému zatížení.

V produktovém portfoliu průmyslových nátěrů DuPont lze nalézt pro každého zákazníka správné řešení – kvalitně, efektivně, ekonomicky a ekologicky.

Spolehněte se na zkušenosti společnosti DuPont.