Produktová nabídka

Naší snahou je nabídnout v oblasti průmyslového lakování optimální nátěrový systém pro každou aplikaci. Proto spolupracujeme s významnými zahraničními i tuzemskými dodavateli.
Naším hlavním partnerem je společnost AXALTA Coating Systems, která byla do roku 2013 známá jako DUPONT Performance Coatings.

Nabízený sortiment je velice široký, proto neváhejte se na nás obrátit s Vaším požadavkem, a mi Vám rádi navrhneme nejvhodnější profesonální řešení.

PRODUKTY:

PercoTop

velice široký sortiment pro nejrozličnější průmyslové aplikace

Imron Hydro Topcoat

řada vodou-ředitelných produktů

Transportation product's

produkty pro lakování komerční dopravní techniky ( kolejová vozidla, autobusy, nákladní vozidla, ...)

Alesta

řada práškových barev