PercoTop Topcoat's

vrchní laky

Společnost Axalta (do roku 2013 známá jako DuPont), nabízí díky systému PercoTop široký sortiment vrchních laků s bohatou koloristikou a v různých variantách lesku.

PCT PUR

PCT PUR je 2K polyuretanový vrchní nátěr na bázi vysoce elastického polyesteru. Je charakteristický povrchem s vysokou odolností proti vlivům počasí a chemikáliím. Jedná se o vysoce kvalitní nátěrový systém pro všechny požadavky na nátěr. 

PCT PUR MATT

PCT PUR Matt je 2K polyuretanový krycí nátěr na bázi polyesteru v hlubokém matu. 

PCT 9600 MS

PCT 9600 je vysoce jakostní systém krycích laků Medium Solid 2K pro univerzální barevné odstíny, který obsahuje rozpouštědla. Vyvinutý pro oblast použití celkového i dílčího lakování pro užitná vozidla a autobusy. Základní složkou je akryl-PUR pryskyřice. Vyznačuje se bezpečným zpracováváním a velmi rychlým schnutím. Vysoce lesklými povrchy. Má velmi dobrou stálost a odolnost vůči chemikáliím a povětrnostním vlivům. 

PCT HS

PCT HS je vysoce kvalitní dvousložkový krycí lak, na bázi rozpouštědel s vysokým obsahem sušiny. Je využíván mimo jiné k aplikaci na dopravní technice, velkých přístrojích, jeřábech a průmyslových objektech. Je vhodný také pro stavebnictví, architekturu a oblasti jako je lakování nábytku, značek, interiéru a exteriéru budov, oken a dveří, průmyslového zařízení apod.. Základní složkou je akrylová pryskyřice. 

PCT 9700 HS

PCT 9700, vysoce pevný krycí nátěr na bázi polyuretanu s nízkým obsahem těkavých organických látek. Je vhodnou volbou pro náročné aplikace v odvětví komerčních vozidel, pro které jsou vyžadovány jen ty nejkvalitnější produkty. Již při aplikaci jedné vrstvy zaručuje skvělý vzhled. Byl vyvinut pro trh komerčních vozidel, se zaměřením na výrobu autobusů a minibusů, nebo jakýchkoli vozidel, u kterých je vyžadován skvělý vzhled. 

PCT 9675 HS

PCT 9675 je dvousložkový polyuretanový krycí nátěr na bázi rozpouštědla s nízkým obsahem těkavých organických látek. Vyhovuje potřebám výrobců komerčních vozidel, kteří hledají řešení pro komplikovanější natírání objektů, jako jsou návěsy, zvedáky, nástavby, karoserie nákladních aut, autobusů a přívěsů, apod. 

PCT 611 DTM

PCT 611 je dvousložkový polyuretanový krycí nátěr, který je možné nanášet přímo na kov. Je vhodný pro stavebnictví nebo těžký průmysl, např. pro aplikaci na nosných konstrukcích, armaturách, tiskařských strojích, obráběcích strojích, kovových plotech a dopravních značkách. 

PCT 449 Structure

PCT 449 je strukturovaný, dvousložkový polyuretanový krycí nátěr neobsahující silikon, který je vhodný pro stavebnictví nebo těžký průmysl, např. pro aplikaci na nosných konstrukcích, armaturách, tiskařských strojích, strojích na obrábění kovu nebo potravinářském vybavení. 

PCT 447 Structure DTM

PCT 477 je strukturovaný, dvousložkový, polyuretanový krycí nátěr neobsahující silikon, vhodný pro aplikaci přímo na kov. Který je často používaný k lakování bezpečnostních sejfů, pokladen nebo nábytku pro interiéry, kde není na závadu nižší chemická odolnost. 

PCT 531 MIO

PCT MIO 531, dvousložkový polyuretanový krycí lak na bázi rozpouštědel, nabízí jemné strukturované povrchy s ostrým metalickým efektem díky obsahu železitého oxidu. PCT MIO 531 je doporučován jako ekvivalent k jemně strukturovaným práškovým barvám, který má nízké vypalovací teploty. Byl vyvinut pro nejčastější nároky na povrchy v oblasti architektury a běžné aplikace, jako jsou okna a dveře, značky, garážová vrata, pouliční zařízení, apod. 

PCT 540 Stonechip

PCT 540 Stonechip je dvousložkový krycí lak na bázi rozpouštědel s vysokou odolností vůči oprýskávání. Základní složkou je polyakrylát. 

PCT Acryl 100

PCT Acryl 100 je komplexní dvousložkový akrylátový krycí nátěr na bázi rozpouštědel, který je vhodný pro aplikaci na kvalitním nábytku, reklamních lištách, bicyklech nebo jakýchkoliv površích vyžadujících prvotřídní povrch. 

PCT 1K Acryl

PCT 1K Acryl je jednosložkový krycí nátěr na bázi rozpouštědel, který dobře schne na vzduchu. Základní složkou je termoplastická akrylátová pryskyřice. Vhodná k aplikaci na obloženích, stínidlech nebo vypínačích. Největšími atributy produktu jsou vysoká elasticita a vynikající přilnavost na plastech, velmi dobrá UV stabilita při vystavení v exteriéru a velice rychlé schnutí, které výrazně zvyšuje efektivitu.

PCT AC150

vypalovací barva přímo na kov

PCT AC150 je vypalovací jednosložková barva na bázi rozpouštědel pro aplikaci přímo na kov, jehož základ tvoří akrylmelaminová pryskyřice, a která byla speciálně vyvinuta pro schnutí při vysokých teplotách. Produkt s vysokou mechanickou a chemickou odolností.

PCT EP

PCT EP je velice odolný dvousložkový epoxidový krycí nátěr, vhodný například k aplikaci na podlahách a interiérových objektech, které mohou být vystaveny chemikáliím, jako jsou trubky, roury, nádržky, objímky apod. 

PCT KH

PCT KH, jednosložkový krycí lak na bázi rozpouštědel, jehož základní složku tvoří alkydové pryskyřice, přináší více ekonomickou alternativu k dvousložkovým polyuretanovým lakům. Byl speciálně vyvinut, aby splňoval nejpřísnější nároky odvětví působících ve stavebnictví a průmyslu, např. při aplikaci na interiérových a exteriérových konstrukcích, vytápěcích a ventilačních sítích, železářském zboží apod. 

PCT KH140

PCT KH140 je vysokoteplotní jednosložkový krycí lak na bázi rozpouštědel, jehož základ tvoří akrylmelaminová pryskyřice, a který byl speciálně vyvinut pro schnutí při vysokých teplotách. Je používán

PCT Basecoat

PCT Basecoat,speciální průmyslový basecoat, kombinující koloristické možnosti (metalické odstíny) s vysokou teplotní stabilitou. Obzvláště vhodné pro přelakování práškovou bezbarvou barvou bez žloutnutí, nebo konvenční bezbarvým lakem. Rychlá manipulace obecně. Ideální pro tzv. multi-toning. Vysoká krycí schopnost při nízké vrstvě filmu, vynikající poměr náklady/m².

 

PCT NKL

PCT NKL, jednosložkový krycí lak na bázi rozpouštědla, jehož základní složku tvoří nitrocelulóza, přináší rychlé a ekonomické řešení pro hladké průmyslové aplikace s omezenou životností. Je speciálně vyvinut, aby splňoval nároky nízkorozpočtových odvětví, například pro dekoraci ratanového nebo proutěného nábytku. 

PCT WOOD

PCT WOOD, jednosložkový krycí lak na bázi rozpouštědla, jehož základ tvoří alkydová pryskyřice, přináší poloprůhledné povrchy vhodné ke glazuře dřeva. Byl vyvinutý zejména kvůli dekorativním povrchům na různých druzích dřeva. Konečný vzhled závisí na druhu a absorbci vybraného dřeva. Cílovým trhem je nábytkářský průmysl, kde je PCT WOOD ideálním doplňkem ke standardním glazurám a to díky mnoha dostupným odstínům.

Novinky

PercoTop AC150 - vypalovací samozákladující barva
AXALTA-DUPONT PercoTop AC 150 je 1K vypalovací samozákladující barva na bázi akrylové pryskyřice.

zobrazit více

Přejmenování společnosti DuPont na Axalta
Společnost DuPont Performance Coatings, výrobce nátěrových hmot DuPont, se od 1.6.2013 přejmenovala na Axalta Coating Systems

zobrazit více

Navštivte nové stránky:
www.zikkurat-ic.cz Informace o průmyslových barvách zikkurat.

zobrazit více

zobrazit všechny akce