Řízení jakosti

 

ISO 9001

 

Kvalita je nezbytná u všeho, co děláme, protože to znamená, že se zákazníci vrátí, přesvědčeni, že naše produkty jim přinesou konzistentní výkon a kvalitu. V Axaltě, kvalita začíná doma. Každý z našich 35 výrobních závodů pro tekuté a práškové nátěry je držitelem certifikace ISO 9001 systému managementu jakosti a ISO/TS 16949 mezinárodní certifikace Automotive Task Force pro dodavatele automobilového průmyslu OEM. Dodržování společných průmyslových norem je pouze prvním krokem v našem úsilí o kvalitu. Naše provozy se řídí dalšími kvalitativními výrobními předpisy, které stanoví nadstanardní cíle kvality a uplatňují kvalitníní řízení, takže v mnoha případech překračují hodnoty stanovené obecnými normami.

 

ISO 14001

 

Výrobní závody Axalty pro výrobu nátěrových hmot jsou držiteli certifikacií dle normy ISO 14001:2004. Certifikace platí pro všech 35 většinově vlastněných výrobních závodů Axalty, produkujících tekuté i práškové nátěry.

 

Certifikace ISO 14001 poskytuje záruku pro zaměstnance, zákazníky a korporátními partnery, jakož i široké veřejnosti a regulačním orgánům, že společnost praktikuje systematický přístup k odpovědnosti za životní prostředí. Program ISO 14001 umožňuje organizacím měřit dopad svých činností na životní prostředí, stanovit cíle ochrany životního prostředí, a implementovat procesy posuzování a podávání zpráv k zajištění vlivu na životní prostředí se snahou se neustále zlepšovat.

Novinky

PercoTop AC150 - vypalovací samozákladující barva
AXALTA-DUPONT PercoTop AC 150 je 1K vypalovací samozákladující barva na bázi akrylové pryskyřice.

zobrazit více

Přejmenování společnosti DuPont na Axalta
Společnost DuPont Performance Coatings, výrobce nátěrových hmot DuPont, se od 1.6.2013 přejmenovala na Axalta Coating Systems

zobrazit více

Navštivte nové stránky:
www.zikkurat-ic.cz Informace o průmyslových barvách zikkurat.

zobrazit více

zobrazit všechny akce