Curling

 

Když jsme se rozhodovali, koho finančně podpoříme v rozvoji své činnosti, měli jsme jasno pouze v tom, aby sponzorované odvětví mělo určitou podobnost s naší společností a zastoupením firmy DuPont v České Republice.
Variant bylo několik, ale nakonec zvítězil Curling. Sport, který má ve světě velice dlouhou historii a mnoho příznivců, ale u nás se začal prosazovat až po pádu totalitního režimu a postupně získává na popularitě.

Stejně tak firma DuPont, světová jednička s vybudovanou silnou základnou a tradicí, je i u nás v dynamickém rozvoji a své příznivce trvale získává.

 

Curling, tato celosvětově známá hra je založená na týmové spolupráci, odhadu, strategii a kvalitním výkonu každého člena týmu.

Vybrali jsme si pro spolupráci tým seniorské reprezentace.

Už v roce 2010 se představili na Mistrovství Evropy ve Skotsku. Dále se probojovali až na mistrovství světa v St.Pauli, USA - konaném 16.- 23.dubna 2011. Blahopřejeme.

 

 

V této souvislosti jsme pro vás schopni zajistit curlingovou halu včetně reprezentačního dozoru za velice zajímavých podmínek. Informujte se u nás.


Novinky

PercoTop AC150 - vypalovací samozákladující barva
AXALTA-DUPONT PercoTop AC 150 je 1K vypalovací samozákladující barva na bázi akrylové pryskyřice.

zobrazit více

Přejmenování společnosti DuPont na Axalta
Společnost DuPont Performance Coatings, výrobce nátěrových hmot DuPont, se od 1.6.2013 přejmenovala na Axalta Coating Systems

zobrazit více

Navštivte nové stránky:
www.zikkurat-ic.cz Informace o průmyslových barvách zikkurat.

zobrazit více

zobrazit všechny akce