LAKOVÁNÍ PLASTŮ

Plastů existuje celá řada typů a stejně tak existuje mnoho důvodů proč je lakovat a mnoho způsobu jak. Najít správné řešení je vždy klíčové záležitost.

Plastové doplňky vozidel

Různé spoilery, nárazníky nebo další plastové díly vozidel vyžadují špičkový nátěr ve stejné kvalitě, jako vozidlo.

Lakování plastů do interiéru

Moderní doplňky interiéru jsou velice často vyrobeny z plastů a návrháři mají stále náročnější požadavky i na barevné zhotovení.

Lakování světelných reklam

Aby světelný štít Vaší firmy ve Vašich firemních barvách plnil svůj účel, Vaši vizitku a zároveň pozvánku pro nové zákazníky, je nutné k jeho barevnému provedení použít funkční produkty.