PercoTop Primer's

základní nátěry

Společnost Axalta (do roku 2013 známá jako DuPont), nabízí díky systému PercoTop široký sortiment základních nátěrů pro nepřeberné množsví aplikací.

PCT 2K Wash Primer 3688

PCT Primer 3688 je dvousložkový prostředek pro zvýšení adheze. Byl vyvinut zejména k aplikaci při výrobě užitkových vozidel. Základní složkou je polyvinylbutyral.

PCT 1K Welding Primer

PCT Welding Primer je 1K základová barva neobsahující rozpouštědla ani chroman zinečnatý, určená pro aplikaci na objektech, na kterých budou ještě prováděny další svářečské práce. Základní složkou je polyvinylbutyral.

PCT 1K Primer 010

PCT Primer 010 je 1K základová barva neobsahující chroman zinečnatý, která je vhodná k průmyslovým nátěrům nejen díky snadné a rychlé aplikaci. Byla vyvinuta tak, aby splňovala veškeré požadavky pro stavebnictví a mnoho dalších oblastí použití, jako je například výroba strojů nebo vybavení pro interiéry. Lze použít jako základová barva s omezenou antikorozní ochranou na široké škále podkladu, jako je hliník, ocel, železo a zinkofosfátová ocel, EP a UP-GF, a na pozinkované nebo sendzimir oceli. Základní složkou je polyvinylbutyral. Možnost tónovaní do libovolného odstínu.

PCT 1K Primer Filler 021

PCT Primer 021 je 1K plnič. Základní složkou je alkydová pryskyřice.

PCT 2K VHS Primer 4000

PCT Primer VHS 4000 je 2K polyuretanový základ/plnič s velmi nízkými emisemi a extrémně vysokým obsahem pevných látek, který řeší ty nejnáročnější požadavky lakování. Složení založené na polyakrylu.

PCT 2K Primer 040

PCT Primer HS 040 je dvousložkový produkt s malým podílem rozpouštědla, na bázi polyakrylu. Tento rychleschnoucí základní nátěr lze nanášet jako základní adhezní nátěr, základní nátěr, nebo silnovrstvý základ na ocel, hliník, pozinkované podklady a dále na UP-GF. Je také vhodný pro všechny oblasti namáhání. Rychlé schnutí, perfektní přilnavost, možnost přelakování bez broušení až do 4 týdnů. Možnost tónovaní do libovolného odstínu.

PCT 2K Primer 049

PCT Primer HS 049 je dvousložkový produkt na bázi polyakrylu, s malým podílem rozpouštědla. Tento rychleschnoucí základní nátěr lze nanášet jako základní adhezní nátěr, základní nátěr, nebo podkladový tmel na ocel, pozinkované podklady a dále na UP-GF1. PercoTop Primer HS 049 se vyznačuje při použití aktivátoru PercoTop Activator 4040 vynikající brousitelností.

PCT 2K Sandable Filler

PCT Filler CS350 je 2K plnič neobsahující žádná rozpouštědla. Základní složkou je akrylová pryskyřice. Rychlé schnutí. Vyznačuje se dobrou brousitelností a optimální stabilitou. Může být, vždy po přidání ředidla, nanášen jako plnič popř. jako silnovrstvý plnič.

PCT 2K Rail Filler

PCT HS Rail Filler je 2K plnič speciálně vyvinutý pro vysoce kvalitní lakování velkých ploch, například kolejových vozidel. Složení na bázi akrylových pryskyřic.

PCT 2K EP Primer

PCT Primer EP je 2K základová barva neobsahující rozpouštědla ani chroman zinečnatý. Je odolná vůči chemikáliím. Základní složkou je epoxid. Vyznačuje se velice rychlým schnutím s možností přelakování již po 1 hodině.

PCT 2K Zinc Rich Primer 053

PCT Primer 053 je 2K základová zinková barva. Základní složkou je epoxidová pryskyřice

PCT 2K EP HS Protective Coating Material

Vysoko-sušinový 2K základní nebo mezi-vrstvý nátěr na základě epoxidové pryskyřice, určený pro ochranu proti korozi na ocelových konstrukcích a další průmyslové aplikace.

PCT 2K EP ZP Basic Coating Material

Vysoko-sušinový 2K základní s obsahem zinkového prachu nátěr na základě epoxidové pryskyřice, určený pro ochranu proti korozi na ocelových konstrukcích a další průmyslové aplikace.

PCT 2K MIO Intermediate Coating Material

Vysoko-sušinový 2K mezi-vrstvý nátěr na bázi epoxidové pryskyřice s obsahem železité slídy.