PercoTop Clearcoat's

bezbarvé laky

Společnost Axalta (do roku 2013 známá jako DuPont), nabízí díky systému PercoTop bezbarvé laky v různých kvalitách a pro rozličné aplikace.

PCT CS802 2K MS Clearcoat

Bezbarvý lak s vynikajícím vzhledem a rychlým schnutím.

PCT CS803 2K MS Clearcoat Brilliant

Bezbarvý lak se zvlášť vysokým leskem.

PCT CS805 2K HS Clearcoat

Spojuje v sobě snadnou a rychlou aplikaci s různými možnostmi použití.

PCT CS807 2K HS Power Clearcoat

Anti-grafity bezbarvý lak ideální pro použití na velké plochy a na objekty se složitou geometrií. Vynikající odolnosti proti čistidlům odstraňujícím graffiti může být dosaženo s upraveným poměrem tužení.

PCT CS811 2K MS Helacryl Clearcoat

Bezbarvý lak pro lakování lehkých kovů. Vysoká pružnost a přilnavost k mnoha kovovým a plastovým podkladům. Aplikací CS811 mohou být chráněny různé materiály beze změny jejich původního vzhledu.