DOPRAVA

Vynikající odolnost v extrémních podmínkách

Ať už v nátěrech užitkových vozidel, autobusů nebo vlaků, je DuPont CoatingSolutions lídrem ve všech oblastech lakování v dopravním průmyslu. V nabídce jsou nátěry na bázi rozpouštědel nebo vody.

Vynikající vzhled, vynikající ochrana proti korozi a vynikající odolnost i v extrémních podmínkách jsou charakteristické jak pro systém PercoTop® tak Imron®.

Autobusy

Při výrobě autobusů se setkáváme se zvláštními potřebami. Kromě vysokých požadavků na odolnost a individuální design je důležitá výkonnost systému, které výrazným způsobem příznivě ovlivňuje ekonomické aspekty lakování. Portfolio zahrnuje flexibilní a extrémně odolné mokré, elektroforetické a práškové barvy pro všechny lakované povrchy v interiéru i exteriéru. Rádi pomůžeme s případnými dotazy ohledně návrhu, výroby a bezpečnosti.

Nákladní a těžká vozidla

Požadavky výrobců těžkých nákladních vozidel na povrch jsou extrémně vysoké. Pokud jde o odolnost proti korozi, trvanlivost a odolnost vůči chemickým a mechanickým útoky, nejsou tam žádné kompromisy. Jako uznávaný partner těžkého průmyslu, DuPont CoatingSolutions nabízí konkrétní, modulární výrobní systémy.

Kolejová vozidla

DuPont CoatingSolutions je významným partnerem v evropském železničním průmyslu. Dlouhodobou spoluprácí s železničními společnostmi, certifikačními institucemi, výbory pro normalizaci, kluby a sdruženími vedlo k velkému množství schválených nátěrových hmot pro celý železniční průmysl. Vlaky, tramvaje a metro jsou součástí veřejného života. Návrh hraje důležitou roli v očích veřejnosti. DuPont CoatingSolutions poskytuje širokou škálu krycích nátěrů splňující jednotlivé požadavky a vysoké nároky na kvalitu v železničním průmyslu. Přesvědčte se po letech environmentálních vlivů, stejně jako po chemickém a mechanickém namáhání povrchu z CoatingSolutions DuPont o jejich estetickém efektu, maximální ochraně proti korozi a vynikající odolnost vůči chemikáliím, rozpouštědlům a povětrnostním vlivům.

Přívěsy a návěsy

Výrobcům nástaveb v sektoru užitkových vozidel nabízí DuPont CoatingSolutions komplexní a vysoce flexibilní rozsah produktů, jako jsou Imron® a  PercoTop®.

Lodě a letadla

Ve výrobě lodí nebo v leteckém průmyslu se setkáváme s vysokými nároky na kvalitu nátěrového systému. Společnost DuPont nabízí širokou škálu produktů splňující všechna náročná kritéria.