ARCHITEKTURAUnikátní tvůrčí svoboda pro interiér i exteriér


DuPont CoatingSolutions nabízí různé typy mokrých a práškových nátěrových hmot. Produkty, jako jsou Alesta ® nebo PercoTop ® se vyznačují vysokou odolností proti povětrnostním vlivům a příkladnou odolností proti mechanickému poškození. Zároveň nabízí široké spektrum variant lesku od vysokého lesku až po hluboký mat v kombinaci s různými texturami, jako je například umělá kůže, pískový efekt, nebo kovový vzhled.
Rámy dveří a oken 

DuPont CoatingSolutions nabízí řešení pro nátěru hliníku nebo pozinkované oceli. Poskytují nebývalé možnosti pro moderní design a lze je snadno kombinovat s jinými materiály jako je sklo, plast nebo dřevo. Barvy a povrchy mohou být přizpůsobeny individuálním potřebám klientů, aniž by postrádaly výborné funkční vlastnosti, jako je pružnost, odolnost proti povětrnostním vlivům, které ovlivňují odolnost proti opotřebení.
Kovové opláštění fasád 

Nutnost vysoké odolnosti proti povětrnostním vlivům v kombinaci s požadavkem na různé varianty designu jsou ideální oblastí pro použití materiálů DuPont.

Vybavení interiérů 

Ať se jedná o kovový nábytek, kuchyňskou linku nebo něco jiného, vždy chceme mít svoje okolí hezké. Proto při výběru každého nového prvku do domácnosti koukáme hlavně na jeho vzhled. V tomto případě je prvotřídní lak jedním z nejdůležitějších faktorů.

Ploty a vratové systémy 

I v tomto případě je požadavek na širokou nabídku různých vzhledových variant. Sortiment produktů DuPont tuto nabídku poskytuje.

Městský mobiliář 

Lavičky, stojany jízdních kol, veřejné osvětlení - Obce a místní orgány, aby investují značné prostředky do objektů, které musí být nejen funkční, ale také musí vypadat dobře. Tyto každodenní součásti našeho života musí být stále v perfektním stavu, musí být chráněny proti oděru, klimatickým vlivům a odolné vůči korozi.


Dřevěné prvky 

Máte rádi pestrý svět a tak se nespokojíte s omezenou nabídkou odstínů běžně dostupných barev na dřevo. Pro Vás DuPont nabízí takové množství barevných variant dle kompletních vzorníků RAL, NCS nebo PANTONE, že si budete moci splnit jakoukoli svou představu.


Novinky

PercoTop AC150 - vypalovací samozákladující barva
AXALTA-DUPONT PercoTop AC 150 je 1K vypalovací samozákladující barva na bázi akrylové pryskyřice.

zobrazit více

Přejmenování společnosti DuPont na Axalta
Společnost DuPont Performance Coatings, výrobce nátěrových hmot DuPont, se od 1.6.2013 přejmenovala na Axalta Coating Systems

zobrazit více

Navštivte nové stránky:
www.zikkurat-ic.cz Informace o průmyslových barvách zikkurat.

zobrazit více

zobrazit všechny akce